Ankščiau ar vėliau kiekvienam reikia atnaujinti savo būstą. Jeigu gyvenate bute, užtenka vidinio remonto, tačiau ir čia begalės reikalų. Nes vien lubos, sienos, grindis dar palyginus mažmožiai, bet kai prasideda tualeto remontas su visos kanalizacijos pakeitimu laikas ir finansai smarkiai išauga. Egzistuoja nerašyta taisyklė, kad remontuojant namus suplanuota sąmata išauga mažiausiai 30%. Kitaip sakant, kad ir kiek sutaupėte pinigų būsto remontui, vis tiek tikėtina, kad arba visišką jo užbaigimą teks nukelti arba reikės iš kažkur pasiskolinti pinigų. Tad paskolos remontui yra ne tik dažna paskolų rūšis, tačiau neretai tampa ir greituoju kreditu, nes norisi viską užbaigti kuo greičiau. Todėl net ir neplanuojant imti paskolos remontui, verta prieš pradedant darbus vis tiek pasižiūrėti kur galėčiau pigiau pasiskolinti jei prispirtų būtinybė.

Paskolos remontui taip pat yra variantas jeigu visiškai neturite sukaupę lėšų, o namai verkiant reikalauja atnaujinimo. Tačiau kaip minėjau ankščiau, sąmatos dažniausiai išauga, todėl reikia atidžiai pasiskaičiuoti kiek reikia pasiskolinti, arba geriausia net pasiskolinti daugiau nei planuojate. Nes paskui gauti kitą paskolą remontui gali būti sunkiau, o ir likusius pinigus galėsite arba grąžinti iškart, arba pasilikti kaip apsaugą pirmųjų mėnesių įmokoms. Nes ne paslaptis, kad atnaujinus namus techniškai norisi ir pvz. naujų baldų.

Dar viena situacija kai sunku išsiversti be paskolos remontui – namo naujinimas. Kai turint butą reikalingas tik vidaus remontas, tai turint namą reikia rūpintis stogu, apšiltinimu ir pan. Jeigu gražesnės sienos gali palaukti savo eilės, tai šiluma - nelabai. Apšilti stogą, sienas, pakeisti visą šilumos sistemą reikalauja didelių investicijų. Jeigu langus galima nusipirkti pvz. išsimokėtinai, tai šiems darbams reikia turėti savo lėšų arba rinktis paskolą remontui.

Paskolos remontui. Kur gauti geriausią pasiūlymą?

Remonto paskolas, ypač jei planuojate didelius naujo atnaujinimo darbus, teikia bankai. Yra galimybė netgi gauti šią paskolą kaip būsto paskolą jei seną namelį planuojate paversti šiuolaikišku namu. Tokiu atveju ir palūkanos būtų mažesnės. Tačiau dažniausiai paskolos remontui turi panašias palūkanas kaip vartojimo kreditas. Verta pažiūrėti ką siūlo kreditų teikėjai, nes kai kurie jų turi spec. Pasiūlymus remontams. Taip ir palūkanos mažesnes ir papildomų paslaugų galima gauti.

Fin bee
Mano paskola
Bobutės paskola
Credit24
Mokilizingas
SMS pinigai
Savy
Paskolos.lt
Paskoliukas
Amberpaskola
Vivus
ECO credit
Arba dar tiksliau išsirinkti padės Pigiausiospaskolos skaičiuoklė