Neseniai buvo padaryta apklausa. „Jeigu gautumėte nemažą sumą pinigų, kur juos išleistumėte“. Pirma mintis daugeliui turbūt šauna, kad korespondentai pasirinko būsto įsigijimą. Tačiau realybė – daugelis respondentų teigė, kad gavę pinigų nusipirktų gerą automobilį. Tokia jau tiesa – automobilis mūsų kraštuose vis dar viena geidžiamiausių prekių. Kaip sakė vienas jaunuolis X „Geriau investuoti į mašiną nei į būstą ar kitas nesąmones. Nes to buto visiems taip lengvai neparodysi. O su mašina gali nulėkti bet kur ir visur visi matys, kad esi „kietas“ “. Štai kodėl daugelis, ypač jaunų žmonių, svajoja apie mašiną, o ne tokie jauni žmonės taip pat puikiai supranta, kad mašina – būtinas pirkinys. Net ir paprastas automobilis kainuoja daugiau nei vienas žmogaus atlyginimas. Ir ne visada pavyksta sutaupyti tokią sumą. Ką jau kalbėti, kai norisi geresnės markės, naujesnių metų automobilio. Nors finansų ekspertai sako, kad mašinos kaina neturėtų viršyti 3 žmogaus atlyginimų. Tačiau realybėje daugeliais žmonių išleidžia tikrai daugiau. Ir kai nepavyksta sutaupyti lieka skolintis.

Paskolos automobiliams – viena populiariausiu paskolų. Jų būna įvairiu ir su pačio automobilio įkeitimu, ir be jo. Automobilių paskolos palūkanos taip pat svyruoja labai įvairiai, kaip įprasta, pateikus mašiną kaip užstatą, jos - mažesnės.

Paskolos automobiliui. Kur gauti geriausią pasiūlymą?

Nors paskolas mašinoms teikia ir bankai, ir kredito unijos, tačiau pirmiausia tokiam pirkiniui vertėtų pasidairyti po kreditų teikėjus. Nors ir ne visi, bet daugelis teikia paskolas automobiliui. Jų palūkanos yra dažnai mažesnės nei vartojimo kredito. Jeigu kreditų pasiūlymai netinka – verta kreiptis į bankus.

Mano paskola
Bobutės paskola
Mokilizingas
SMS pinigai
Savy
Paskolos.lt
Amberpaskola
Vivus
ECO credit
Longo
Arba dar tiksliau išsirinkti padės Pigiausiospaskolos skaičiuoklė