Vestuvės neabejotinai yra gražiausių švenčių gyvenime. Tačiau neretai tai tampa ir brangiausia švente, kur dažna nauja šeima sunkiai išsiverčia be paskolos. Atrodytų kodėl vestuvės tiek kainuoja? Juk jeigu žmonės myli vienas kitą, tai gali tiesiog ramiai susirašyti. Taip, tačiau ir darant tokią kokią šventę, yra keletas būtiniausių atributų, kuriuos verta turėti.

Ceremonijos kaina. Metrikacijoje ši paslauga nemokama, o bažnyčioje teoriškai irgi turėtų tokia būti... Tačiau bažnyčioje už vestuvių ceremoniją dažniausiai reikia mokėti arba „kiek gali“ arba sutartą sumą. Kitas svarbus akcentas – žiedai. Dažniausiai jaunieji renkasi auksinius žiedus, o auksas tikrai nėra pigiausias. Pasisekė tiems, kurie jo gavo iš artimųjų. Kaip ten bebūtų vestuvių žiedai – viso gyvenimo puošmena, todėl verta į juos investuoti. Dar vienas atributas vestuvės – rūbai, kartu su visomis pasipuošimo detalėmis. Žinoma, balta suknelė nėra būtinybė, tačiau bent kažkiek pasipuošti tikrai norisi. Jeigu paprastą puošnesnį rūbą galima rasti už padorią kainą, vestuvinė suknelė – daug brangesnis pirkinys. O kur dar jaunosios makiažas, šukuosena. Jeigu tokių dalykų nereikia – valio, tačiau kitu atveju vestuvių puotos skaičiuoklė pasipildys dar vienu išlaidu punktu. Ir tokia proga kirpėjos, visažistės paslaugos yra brangesnės nei einant pvz. į jubiliejų.

Dar vienas svarbus akcentas – nuotraukos, video. Labai taupant šiais laikais galima paties prisidaryti „asmenukių“. Tačiau jeigu vestuves laikome svarbia švente, tikėtina, kad norėsis jomis džiaugtis, o ne galvoti kur kaip pasisukti, kad išeitų gražios nuotraukos. Kitaip sakant verta paprašyti bent kokio kito žmogaus, kad pafotografuotų. Nes nuotraukos išliks visam gyvenimui. Dar geriau – profesionalo paslaugos. Žinoma, vestuvių puotos skaičiuoklė padidės, bet dėl viso gyvenimo prisiminimų – verta.

Ir čia tik būtiniausi vestuvių atributai. O jei pradėsime kalbėti apie puotą sumos dar gerokai išsauks. Galiausiai aišku, kad kelių tūkstančių šiai šventei tikrai prireiks. Jei nepavyks sutaupyti, reikės galvoti apie paskolą vestuvėms. Net ir sutaupius numatytą sumą, gali reikėti pasiskolinti dar. Nes išesmės vestuvių puotos skaičiuoklė neturi ribų. Atrodo, kad jei darai šventę tai norisi išpildyti visus norus. Jeigu jau rengiame puotą, tai juk nepaliksim pvz. kėdžių be kaspinų ar be balionų. Yra daugybė išlaidų, kurias numatyti planuojat yra sunku, o jos vestuvių metu smarkiai išauga. Net ir užsidirbus planuotą sumą užsienyje, pradėjus viską rengti, gali tekti pasiskolinti, nes kas gi galėjo numatyti, kad „šampano taurių tortas“ tiek kainuos.

Kreditas vestuvėms. Kur gauti geriausią pasiūlymą?

Pirmiausia verta pasvarstyti kokios šventės norisi. Vestuvių puotos skaičiuoklė turėtų tapti pirmuoju darbu prieš priimant sprendimą dėl šventės dydžio. Paskaičiavus norus, pažvelgti į šeimos biudžetą, tada paklausti ar verta. Tik tada priimti sprendimą – ar daryti šventę, ar imti paskolą vestuvėms. Dalis kreditorių teikia atskiras paskolas vestuvėms. Kartais su paskola pasitaiko ir papildomų nuolaidų pvz. pasiėmus vestuvių paskolą iš kredito davėjo X, gausite nuolaidą limuzinų nuomai Y. Jeigu mėgstamas kreditorius neturi spec. punkto „paskolos vestuvės“ verta pažiūrėti kitų greitų kreditų internetu pasiūlymus.

Fin bee
Bobutės paskola
Credit24
Mokilizingas
SMS pinigai
Savy
Paskolos.lt
Paskoliukas
Amberpaskola
Vivus
ECO credit
Arba dar tiksliau išsirinkti padės Pigiausiospaskolos skaičiuoklė