Greitas kreditas arba kitaip vartojimo kreditas – paskola skirta įvairiems klientų poreikiams. Įprastai kreditoriai suteikia būsto paskolą su turto įkeitimu, pasiskolinant automobiliui taip pat jis tampa užstatu paskolos negrąžinimo atveju. Tačiau neretai reikia pasiskolinti ir sunkiau apčiuopiamiems pirkiniams pvz. remontui, vestuvėms, kelionei arba šiaip kokiai užgaidai. Visa tai galima įtalpinti į vartojimo kredito rėmus. Jei nori pasiskolinti ne būstui ar mašinai, lieka vartojimo kreditas. Už šią paskolą galima įsigyti kokį tik nori daiktą, arba paslaugą. Paskolos kreditoriai neatims iš tavęs remonto, arba kelionės įspūdžių :). Tad šis paslaugos tipas atrodo labai viliojantis. Iš pirmo žvilgsnio gali kiltis mintis, tai kodėl negalima tokios vartojimo kredito pasiimti būstui. Visų pirma, jo lubos daug žemesnės už įprasta būsto kainą, tačiau dar svarbiau – vartojimo kredito palūkanos ženkliai didesnės už kitų paskolų. Nes, kaip minėjome ankščiau, vartojimo kredito atveju kreditorius neturi jokios apsaugos. Jo apsauga – nemažos palūkanos. Išimtis būtų nebent paskolos mokslams. Kadangi jas dotuoja valstybė, palūkanos tokiai paskolai gali būti ypač žemos, nors tai būtų ir vartojimo kreditas.

Greitas kreditas. Kur gauti geriausią pasiūlymą?

Renkantis kreditorių vartojimo kreditui nėra specialių niuansų. Svarbiausia - palyginti palūkanas ir terminus. Nepamirškite paskaityti ir pasiūlymo pastabų. Nes kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai viliojančiai, pažvelgus atidžiau – nuliūdinti...

Ir galiausiai, prie nusprendžiat imti vartojimo kreditą vertą savęs paklausti ar „man tinkai reikia šios prekės, paslaugos“? Gal įmanoma sutaupyti? Nes bet kuriuo atveju pasiskolinant - permokama.

Fin bee
Mano paskola
Bobutės paskola
Credit24
Mokilizingas
SMS pinigai
Savy
Paskolos.lt
Paskoliukas
Amberpaskola
Vivus
SMS Credit
ECO credit
Arba dar tiksliau išsirinkti padės Pigiausiospaskolos skaičiuoklė